Děti v pěstounské péči ve vzdělávacím procesu

holka-dite-online-vyuka.jpegNabízíme online kurz v rámci vzdělávání pěstounů, který je možné shlédnout pomocí programu SKYPE. Maximální počet účastníků je 50. Odkaz pro přihlášení do kurzu: https://join.skype.com/oLhe8rQkvYwv. Na kurzu je možná i osobní účast (poradna Ústí n/L.) v max. počtu 5 osob. Případní zájemci se mohou hlásit své sociální pracovnici.

Téma: Děti v pěstounské péči ve vzdělávacím procesu
Termín: Sobota 17/10/2020 od 9-12 hodin. (max. kapacita 50 účastníků)
Lektor: Ing. Eva Tamara Talomi PhD (ředitelka ÚSTAVu PRO APLIKACE PSYCHOSOCIÁLNÍCH STUDIÍ DO INTEGROVANÝCH NAUK)

Technické požadavky: Náš Skype dohledáte - přidat kontakt, vyhledat, zadat nruk@nruk.cz. Nutno si přidat NRUK do kontaktů s dostatečným předstihem. Pak prosím napište do chatu, že máte zájem o kurz. Poté budete přidání do skupiny onlinekurz. Případně se můžete přidat sami kliknutím na odkaz: https://join.skype.com/oLhe8rQkvYwv. Budeme přítomni pro odzkoušení přítomen na odzkoušení skype již v 8.45 hod. Hromadný hovor se odstartuje přesně v 9h. Pokud vám to nepůjde klikněte připojit k hovoru. V případě technických problémů volejte na číslo 778 140 249.

Po přidání vašeho skype kontaktu do skupiny vám bude automaticky zavoláno na skype. Není nutné mít kameru (nepovinné). Mikrofony prosím vypnout (lze-li). Doporučujeme pořádně nabít telefon nebo ho mít během kurzu v nabíječce. Zlepšení zvuku lze prý dosáhnout připojením sluchátek.

Program Skype je možné stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/. Funguje jak na PC, tak i v mobilu. Musíte mít wifi (buďte blízko vysílačky)nebo použijte dostatečně rychlá mobilní data. Těšíme se na vás.

P.S.: Klienti NRUK mají kurz zdarma, ostatní si mohou účast uhradit (částka 350 Kč). Zájemci o kurz prosíme pište na nruk@nruk.cz nebo volejte 910259997.

Online kurzy budeme pořádat po celou dobu II. vlny epidemie coronaviru, témata a termíny budou odpovídat původně plánovaným vzdělávacím setkáním, které naleznete zde: https://nruk.cz/prehled-vzdelavani-pro-pestouny-na-ii-pol-2020

Těšíme se na vaši účast.

Datum

Štítky