Jak pěčovat o rodinné vztahy v NRP v nouzovém stavu

rodinne_vztahy_karantena.jpgZnovu nabízíme online kurz v rámci vzdělávání pěstounů, který je možné shlédnout pomocí programu SKYPE s možností diskuze po telefonu v rámci konferenčního hovoru. Maximální počet účastníků je 50. Pro velký zájem prosíme o přihlášení se do skupiny předem. Přednost mají dříve přihlášení nebo ti, kteří budou na kurz doporučeni svojí klíčovou sociální pracovnicí.

Téma: Jak pěčovat o rodinné vztahy v NRP v nouzovém stavu
Termín: Čtvrtek 16/4/2020 od 13-15 hodin. (max. kapacita 50 účastníků)
Lektor: Miroslav Jan Šramota (supervizor, kouč, konzultant, sociální pracovník, pedagog, terapeut)

Technické požadavky: Náš Skype dohledáte - přidat kontakt, vyhledat, zadat nruk@nruk.cz. Nutno si přidat NRUK do kontaktů s dostatečným předstihem. Pak prosím napište do chatu, že máte zájem o kurz. Poté budete přidání do skupiny onlinekurz. případně se můžete přidat sami kliknutím na odkaz: https://join.skype.com/clkZCOzFSchc. Pan lektor Šramota bude přítomen na odzkoušení skype již v 12,20 hod. Má tel.: 774 511 375. Hromadný hovor se odstartuje přesně ve 13h. Pokud vám to nepůjde klikněte připojit k hovoru. Pokud vám to nepůjde, spojte setaké spojit s koordinátorem vzdělávání (910 259 997) nebo svojí sociální pracovnicí, která vám zkusí poradit.

Po přidání vaše skype kontaktu do skupiny vám bude 5 minut před zahájením kurzu zavoláno na skype. Není nutné mít kameru (nepovinné). Mikrofony prosím vypnout (lze-li). Zvuk bude přenášen telefonicky. Volejte na číslo lektora 774 511 375. Kdo má neomezený paušál může být připojen celou dobu, ostatní mohou volat dotazy podle potřeby. Doporučujeme pořádně nabít telefon nebo ho mít během kurzu v nabíječce. Zlepšení zvuku lze prý dosáhnout připojením sluchátek.

Program Skype je možné stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/. Funguje jak na PC, tak i v mobilu. Musíte mít wifi (buďte blízko vysílačky)nebo mobilní data. Těšíme se na vás.

P.S.: Klienti NRUK mají kurz zdarma, ostatní si mohou účast uhradit (částka 350 Kč). Zájemci o kurz prosíme pište na nruk@nruk.cz nebo volejte 910259997.

Online kurzy budeme pořádat až do konce karantény, témata stanovujeme průběžně na základě vašich aktuálních potřeb.

Těšíme se na vaši účast.

Datum

Štítky