Jak vychovávat a vzdělávat děti v pěstounské péči v době nouzového stavu

skola_doma.jpg
Nabízíme vám tímto online kurz v rámci vzdělávání pěstounů, který je možné shlédnout pomocí programu SKYPE s možností diskuze po telefonu v rámci konferenčního hovoru.

Téma: Jak vychovávat a vzdělávat děti v pěstounské péči v době nouzového stavu
Termín: Čtvrtek 9/4/2020 od 13-15 hodin.
Lektor: Miroslav Jan Šramota (supervizor, kouč, konzultant, sociální pracovník, pedagog, terapeut)

Technické požadavky: Náš Skype dohledáte - přidat kontakt, vyhledat, zadat nruk@nruk.cz. Nutno si přidat NRUK do kontaktů s dostatečným předstihem. Pak prosím napište do chatu, že máte zájem o kurz. Poté budete přidání do skupiny onlinekurz. případně se můžete přidat sami kliknutím na odkaz: https://join.skype.com/JMo0dpeP3Qfb. Pokud vám to nepůjde, spojte se prosím se svojí sociální pracovnicí, která vám zkusí poradit. K mobilům doporučujeme využívat sluchátka s mikrofonem.

Po přidání vaše skype kontaktu do skupiny vám bude 5 minut před zahájením kurzu zavoláno na skype. Není nutné mít kameru (nepovinné). Mikrofony prosím vypnout (lze-li). Zvuk bude přenášen telefonicky. Volejte na číslo lektora 774 511 375. Kdo má neomezený paušál může být připojen celou dobu, ostatní mohou volat dotazy podle potřeby. Doporučujeme pořádně nabít telefon nebo ho mít během kurzu v nabíječce.

Program Skype je možné stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/. Funguje jak na PC, tak i v mobilu. Musíte mít wifi nebo mobilní data. Těšíme se na vás.

P.S.: Klienti NRUK mají kurz zdarma, ostatní si mohou účast uhradit (částka 350 Kč). Zájemci o kurz prosíme pište na nruk@nruk.cz nebo volejte 910259997.

Těšíme se na vaši účast.

Datum

Štítky