Vztek a strach jako přítelé i demoni

anotace_2020_06_15_hajna.jpgZnovu nabízíme online kurz v rámci vzdělávání pěstounů, který je možné shlédnout pomocí programu SKYPE s diskuzí na chatu. Maximální počet účastníků je 50. Kurz je určen pro osoby, které jsou rizikové z hlediska COVID19 nebo se nemohou ze zdravotních či jiných závažných důvodů účastnit vzdělávání osobně. Prosíme zájemce o přihlášení se do skype skupiny předem.

Téma: Vztek a strach jako přátelé i démoni
Termín: Pondělí 15/6/2020 od 13-15 hodin. (max. kapacita 50 účastníků)
Lektor:Migr. Filip Hajna (vedoucí krizové ambulance, psychoterapeut)

Technické požadavky: Náš Skype dohledáte - přidat kontakt, vyhledat, zadat nruk@nruk.cz. Nutno si přidat NRUK do kontaktů s dostatečným předstihem. Pak prosím napište do chatu, že máte zájem o kurz. Poté budete přidání do skupiny onlinekurz. Případně se můžete přidat sami kliknutím na odkaz: https://join.skype.com/mPBz0e247r8W. Pan lektor Hajna bude přítomen na odzkoušení skype již v 12,30 hod. V případě potíží volejte 910 050 786. Hromadný skype hovor se odstartuje přesně ve 13h. Pokud vám to nepůjde, prosíme klikněte připojit k hovoru.

Po přidání vašeho skype kontaktu do skupiny vám automaticky před zahájením kurzu zavoláno na skype. Není nutné mít kameru (nepovinné). Mikrofony prosím vypnout (lze-li). Doporučujeme připojit se na wifi v místě dobrého signálu nebo na pevný internet. Doporučujeme pořádně nabít telefon či notebook nebo ho mít během kurzu v nabíječce. Zlepšení zvuku lze prý dosáhnout připojením sluchátek s prostorovým mikrofonem.

Program Skype je možné stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/. Funguje jak na PC, tak i v mobilu. Musíte mít wifi (buďte blízko vysílačky)nebo mobilní data. Těšíme se na vás.

P.S.: Klienti NRUK mají kurz zdarma, ostatní si mohou účast uhradit (částka 350 Kč). Zájemci o kurz prosíme pište na nruk@nruk.cz nebo volejte 910259997.

Online kurzy pořádáme příležitostně, témata stanovujeme průběžně na základě vašich aktuálních potřeb.
Těšíme se na vaši účast.

Datum

Štítky