Zdravý vývoj dětí svěřených do pěstounské péče

Online kurz se z důvodu náhlého onemocnění lektorky přesouvá na neurčito. O novém termínu vás budeme s předstihem informovat.

reitmeyerova.jpgNabízíme online kurz v rámci vzdělávání pěstounů, který je možné shlédnout pomocí programu SKYPE. Maximální počet účastníků je 50. Odkaz pro přihlášení do kurzu: https://join.skype.com/f45mvm8DaGLn. Případní zájemci se mohou hlásit své sociální pracovnici.

Téma: Zdravý vývoj dětí svěřených do pěstounské péče
Termín: Sobota 24/10/2020 od 14-17 hodin. (max. kapacita 50 účastníků)
Lektor: Bc. Alena Košťáková Reitmayerová (speciální pedagog - vychovatel)
Místo: Poradna pro NRP, Mánesova 1340/15, 440 01 Louny

Technické požadavky: Náš Skype dohledáte - přidat kontakt, vyhledat, zadat nruk@nruk.cz. Nutno si přidat NRUK do kontaktů s dostatečným předstihem. Pak prosím napište do chatu, že máte zájem o kurz. Poté budete přidání do skupiny onlinekurz. Případně se můžete přidat sami kliknutím na odkaz: https://join.skype.com/f45mvm8DaGLn. Budeme přítomni pro odzkoušení přítomen na odzkoušení skype již 15 min předem. Hromadný hovor se odstartuje přesně v 9h. Pokud vám to nepůjde klikněte připojit k hovoru. V případě technických problémů volejte na číslo 778 140 249.

Po přidání vašeho skype kontaktu do skupiny vám bude automaticky zavoláno na skype 5 min. před zahájením kurzu. Prosím nezahajte hovor, ponechte to na organizátorech. Není nutné mít kameru (nepovinné). Mikrofony prosím vypnout (lze-li). Doporučujeme pořádně nabít telefon nebo ho mít během kurzu v nabíječce. Zlepšení zvuku lze prý dosáhnout připojením sluchátek. Koktání a ztrátu signálu lze napravit přiblížením se k vaší domácí wifi vysílačce.

Program Skype je možné stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/. Funguje jak na PC, tak i v mobilu. Musíte mít wifi (buďte blízko vysílačky)nebo použijte dostatečně rychlá mobilní data. Těšíme se na vás.

P.S.: Klienti NRUK mají kurz zdarma, ostatní si mohou účast uhradit (částka 350 Kč). Zájemci o kurz prosíme pište na nruk@nruk.cz nebo volejte 910259997.

Online kurzy budeme pořádat po celou dobu II. vlny epidemie coronaviru, témata a termíny budou odpovídat původně plánovaným vzdělávacím setkáním, které naleznete zde: https://nruk.cz/prehled-vzdelavani-pro-pestouny-na-ii-pol-2020

Těšíme se na vaši účast.

Datum

Štítky