Tábor DOMINO pro děti od 5-17 let

Termín: 30.7. - 13.8.2016
Cena: pro děti v pěstounské péči klientů NRUK ops zdarma. Cena za vlastní a adoptované děti: 4.480.- Kč
Pro koho: pro děti od 6 do 16 let (vyjímečně 5-17 let), možnost poslat dítě s ADHD, výchovnými probléky, užívající léky, apod. Diety, např. ciliakie možné za příplatek po dohodě.
Doprava: BUS staví v Ústí n/L., Mostě, Žatci
Více informací naleznete ZDE.

V ceně tábora: doprava tam a zpět, ubytování, stravování,tričko s celotáborovou tématikou, celotáborový program, celodení výlet, zdravotní a pedagogický dohled, odměny, ceny.

Zájemci prosím pište nebo volejte na nahradni.rodiny.uk.2@gmail.com, tel.: 910 259 997 (Louny), nahradni.rodiny.uk.3@gmail.com, tel.: 910 050 786 (Ústí). Máme pouze 50 míst, přednost mají zájemci, kteří se přihlásí dříve (nejpozději do 28/2/2016) a zájemci s dětmi, které nelze umístit na jiné tábory.
tabor_doubi
Výlety za příplatek: (kdo nejede má náhradní program)
č.1. Muzeum čokolády a marcipánu 250.-
č.2. Husitské muzeum 200.-
č.3 Muzeum lega 200.-
č.4. Strašidelné podzemí 160.-
č.5. Skřítkov 160.-
č.6. Zoologická zahrada 210.-

Informace o táboru: Areál tábora Doubí leží u Lužnice (10 km jižně od Tábora). V bezprostřední blízkosti jsou borovicové a dubové lesy, louky a rybníky k dostatečnému vyžití a s velkým množství borůvek a hub. Vybavení: celý rozsáhlý areál je oplocen. Najdete v něm travnatá hřiště i dostatečné zázemí v deštivém počasí, jako je prostorná klubovna s pódiem, malá klubovna a dětský bar. K dispozici: sportovní a táborové vybavení - lezecká stěna, pramice, pingpongové stoly a venkovní pódium. Na dolní rozsáhlé plošině za jídelnou a kuchyní, jsou travnatá hřiště na fotbal a volejbal a prostor pro oddílové hry a společné aktivity tábora, např. koupání a sjíždění řeky. Ubytování: ve srubech, kde má každý vlastní toaletu a sprchu a je uzpůsoben pro pohodlné bydlení. V samostatném pokojíku v něm bydlí u malých dětí vedoucí. Nejmenší děti mohou obývat i pokoje v hlavní budově, kde jsou WC a sprchy společné na chodbě. V samostatných budovách najdete další umývárky, WC, sprchy a ošetřovnu.

Stravování: zajištěno v dobře vybavené kuchyni s velkou jídelnou, která je rozdělena na vnitřní a venkovní část s pergolou. Podávána je plná penze (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeřě a druhá večeře) ovoce a mléčné výrobky ke svačině a celodenní pitný režim. Zdravotní zázemí: je zajištěno v samostatné budově s ošetřovnou a pokojíky pro případné marody. Zdravotní služby zajišťuje zkušená zdravotnice.