Zasaďte se o spokojené dětství, staňte se pěstouny.

chbp
Máte pocit že všechno důležité už zůstalo daleko za vámi? Vaše děti odrostly či odrůstají, vyletěly z hnízda, nebo už svou maminku v patách zas tolik nepotřebují a vy se ještě zdaleka nechystáte na krmení holubů v městském parku nebo opečovávání zahrádky? Chtěla by jste ještě jednou zažít ten pocit když vás malý capart chytne za ruku, přiběhne za vámi s odřeným kolenem a nebo večer tajně vleze do vaší postele?

Zjistili jste že vám schází plné šňůry vypraného dětského oblečení vlající na balkóně, rozházené hračky po celém domě, hlasitý dupot drobných bosých nožek a nekonečné diskuze s ostatními maminami na dětském hřišti? Byly to pro vás fajn časy, které by jste si přála vrátit?

Cítíte taky to divné chvění v žaludku kdykoli někdo mluví o opuštěných nebo jinak znevýhodněných dětech? Hned by jste si jich pár, jako kvočna, nahrnula pod svá křídla ? Dokážete si představit, že se staráte o dítě které se vám nenarodilo? O dítě, které vám možná ani není podobné a přesto vám není lhostejné co s ním bude? Zaujalo Vás to? Tak to jste tady správně. Ještě nemusíte pomýšlet na rodičovský důchod ani čekat na vnoučata, přidejte se k nám a staňte se pěstounkou. Diskutujte a ptejte se na www.chcemebytpestouny.cz