Rizika šikany a kyberšikany pro dítě v pěstounské péči ve škole i mimoškolním prostředí - lze vůbec problémům předcházet ?

kyber_sikana.jpegNabízíme online kurz s Ing. Tamara Talomi, PhD. v rámci vzdělávání pěstounů, který je možné shlédnout dne 15/5/2021 od 13h. pomocí programu SKYPE. Maximální počet účastníků je 50. Případní zájemci se mohou přihlásit sami nebo prostřednictvím své sociální pracovnice. Odkaz na přihlášení: https://join.skype.com/AhGbmW1pKPV0

Téma: Rizika šikany a kyberšikany pro dítě v pěstounské péči ve škole i mimoškolním prostředí - lze vůbec problémům předcházet ?
Termín: So 15/5/2021 od 13-16 (3hod, max. kapacita 50 účastníků)
Lektor: Ing. Tamara Talomi, PhD. (ÚSTAV PRO APLIKACE PSYCHOSOCIÁLNÍCH STUDIÍ DO INTEGROVANÝCH NAUK, z.ú.)
Odkaz na přihlášení: https://join.skype.com/AhGbmW1pKPV0

Technické požadavky: Pokud ho již nemáte, nainstalujte si do PC nebo mobilu program skype a založte si svůj účet (doporučujeme jej nazvat ve tvaru "jméno a příjmení". Náš skype dohledáte - přidat kontakt, vyhledat, zadat nruk@nruk.cz. Nutno si přidat NRUK do kontaktů s dostatečným předstihem. Pak se prosím přihlašte kliknutím na výše uvedený odkaz nebo napište do chatu, že máte zájem o kurz. Poté budete přidání do skupiny onlinekurz. Hromadný hovor se odstartuje přesně v daný čas začátku kurzu. Pokud vám to nepůjde klikněte připojit k hovoru. V případě technických problémů volejte na číslo 778 140 249.

Po přidání vašeho skype kontaktu do skupiny vám bude automaticky zavoláno na skype. Prosím nezahajujte hovor, ponechte to na organizátorech. Není nutné mít kameru (nepovinné). Mikrofony a kamery prosíme vypnout (lze-li). Doporučujeme pořádně nabít telefon nebo ho mít během kurzu v nabíječce. Zlepšení zvuku lze prý dosáhnout připojením sluchátek. Koktání a ztrátu signálu lze napravit přiblížením se k vaší domácí wifi vysílačce.

Program Skype je možné stáhnout zde: https://www.skype.com/cs/get-skype/. Funguje jak na PC, tak i v mobilu. Můžete použít wifi (buďte blízko vysílačky)nebo použijte dostatečně rychlá mobilní data. Těšíme se na vás.

P.S.: Klienti NRUK mají kurz zdarma, ostatní si mohou účast uhradit (částka 350 Kč). Zájemci o kurz prosíme pište na nruk@nruk.cz nebo volejte 910259997.

Těšíme se na vaši účast.

Datum

Štítky