Výlet pro děti - Národní filmové muzem. NaFilm!

vylet_praha_9_10_2021_letacek-0.jpg
NRÚK pořádá v sobotu 9.10. 2021 výlet do Prahy pro děti! Navštívíme Národní filmové muzem NaFilm!, kde si děti budou moci ve filmové dílně vyrobit vlastní animovaný film a odnést si ho domů! A také navštívíme světový unikát - Galerii ocelových figurín! Více informací ohledně odjezdu nebo covidových opatřeních naleznete v letáčcích v příloze.

Cena pro klienty: 500 Kč/1 dítě. Počet dětí je omezený - kapacita je 15 dětí - proto kdo dříve zaplatí, ten má přednost :) V případě zájmu kontaktujte paní Neumanovou na tel.č. 737 059 801 nebo na emailové adrese: neumanova@nruk.cz

Výlet je spolufinancován díky projektu ENERGIE OPUŠTĚNÝM DĚTEM. Více o projektu naleznete zde: https://www.kolibrik-energie.cz/detail/energie-opustenym-detem

Kdo můžete, zapojte se, nebo o projektu řekněte Vašim známým. Jen díky Vaší podpoře si můžeme dovolit financovat akce a výlety pro děti. Děkujeme všem, kteří se zapojili!

Těšíme se na Vás na výletě!

DĚKUJEME ZA VÁŠ OBROVSKÝ ZÁJEM O VÝLET DO MUZEA FILMU. VÝLET JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN. POKUD SE UVOLNÍ NĚJAKÉ MÍSTO, BUDEME VÁS INFORMOVAT. DO BUDOUCNA PLÁNUJEME DALŠÍ AKCE.

--
Team NRÚK
Tel.: 778 151 329
email: neumanova@nruk.cz
Web: www.nruk.cz

Datum

Štítky